Vozňový materiál

Sme skúsenou a zabehnutou spoločnosťou, ktorá už 18 rokov poskytuje na slovenskom, ale i celoeurópskom trhu špecializovanú železničnú dopravu, mimoriadne, turistické ale i exkluzívne prepravy po železniciach Európy, komplexné služby cestovnej kancelárie. Pre fajnšmekrov sprostredkujeme exotické vlakové zájazdy po celom svete.

  • Vlastníme ležadlové vozne typu Bcmh, Bvcmz, Bvcmbz a klimatizované lôžkové vozne typu WLABmee.
  • Poskytujeme kompletný servis od prípravy vozňov, prepravu, služby personálu a sprievodcov, catering a zábavu počas cesty vlakom, ale aj  turistické služby na mieste určenia.
  • Pre klientov na objednávku sprostredkujeme i vozne reštauračné, salónne a spoločenské. K dispozícii je široká ponuka salónnych, tanečných a reštauračných vozňov z čias bývalej rakúsko-uhorskej monarchie, od autentických historických vozňov až po vozne rekonštruované, respektíve repliky historických salónnych vozňov, alebo moderné spoločenské a reštauračné vozne.
  • Ponúkame mimoriadne vozne alebo ucelené vlaky pre cestovné kancelárie, skupiny, spoločnosti, obchodných partnerov.
  • Kvalitne pripravené ležadlové, lôžkové, salónne, reštauračné alebo tanečné vozne môžu byť pripojené k pravidelným vlakom, alebo z nich môžu byť zostavené mimoriadne vlaky len pre Vás, podľa Vašich želaní na objednávku.
 

 


Naposledy aktualizované: Tuesday, February 13, 2018

Rezervačný formulár

Vozňový materiál
Termín zájazdu:
Počet cestujúcich:
Obsadenie vo vlaku:
Záujem o oddiel pre
Kontaktné údaje
Meno:
Priezvisko:
E-mail: (povinné)
Tel.:
Dátum narodenia:
Ulica + číslo:
Mesto:
PSČ:
Krajina:
Zoznam cestujúcich:
V tvare: Meno, Priezvisko, Dátum narodenia, Adresa, Poistenie (Áno/Nie)
Poistenie
Mám záujem o komplexné cestovné poistenie Union poisťovňa, a.s.
    Počet osôb:
Zájazd preferujem hradiť
V hotovosti
Doplňujúce informácie a služby, ktoré požadujete
Opíšte kód z obrazku
Som oboznámený/á a súhlasím so všeobecnými podmienkami a zároveň čestne prehlasujem, že údaje (vrátane osobných údajov), ktoré som uviedla/uviedol do registračného formulára o spolucestujúcich, sú pravdivé a dotknuté osoby sú oboznámené o ich zverejnení.
Kliknite 1x a počkajte na presmerovanie.
×